Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Parasolu? – Zrozumieć Symbole Sennych

Widziałeś parasol we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Symbolika parasola w śnie

Widzieć w śnie parasol symbolizuje Twoje pragnienie o wewnętrzną stabilizację. Szukasz wsparcia i ochrony, bądź wsparcie, które otrzymujesz od otoczenia jest niewystarczające.

Kolorowy parasol w śnie symbolizuje nadejście trudnych chwil w Twoim życiu. Nie będziesz w stanie uchronić się przed konsekwencjami swojej nieodpowiedzialności.

Czarny parasol w śnie oznacza koniec kłopotów. W końcu w Twoim życiu zaświeci słońce. Skończą się problemy finansowe i rodzinne. Osoby samotne mogą liczyć na randkę z interesującą osobą. Osobom pozostającym w związkach uda się w końcu znaleźć nić porozumienia z drugą połówką.

Czerwony parasol w śnie symbolizuje potrzebę namiętności i wewnętrzne pragnienia bliskości. Uważaj jednak w kim lokujesz swoje uczucia. Możesz zostać odtrącony.

Zepsuta lub podziurawiona parasolka w śnie symbolizuje znaczny przypływ gotówki. Sen ten zwiastuje również bogate życie towarzyskie i erotyczne. Wykorzystaj dobrze nadchodzący czas. Druga taka okazja się nie powtórzy.

Znaleźć parasol w śnie jest przestrogą przed zgubieniem jakiejś bardzo ważnej rzeczy. Ma ona dla Ciebie bardzo ważne znaczenie sentymentalne.

Połamany parasol w śnie oznacza spadek kondycji i ogólne pogorszenie zdrowia. Czeka Cię długotrwała rekonwalescencja.

Nosić przy sobie parasol oznacza, że jesteś osobą rozważną, świetnie odnajdujesz się we wszystkich trudnych i skomplikowanych sprawach. Sen ten jest zwiastunem, że czeka Cię prawdziwa próba charakteru. Nie musisz się jednak martwić, podołasz jej bez trudu.

Parasol przeciwsłoneczny w śnie symbolizuje, że chcesz uchronić kogoś bliskiego przed złem całego świata. Nie miej do siebie pretensji. Nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich złych rzeczy, które mogą się wydarzyć.

Zgubiony parasol w śnie symbolizuje odzyskanie kontaktu z dawno niewidzianą osobą. Sen ten mówi również o Twojej wielkiej nieśmiałości. Spróbuj się przełamać. Nowe kontakty społeczne przyniosą Ci wiele dobrego. Być może w końcu dzięki nim uda Ci się znaleźć nową pracę.

Jeżeli w śnie wiatr porwał Twój parasol jest to symbol niespełnionych marzeń. Już dawno porzuciłeś pomysł o ich realizacji. Pomyśl o tym, aby wrócić do porzuconego celu, być może jego osiągnięcie jest w zasięgu Twojej ręki.

Jeżeli w śnie używasz parasola w zimie jest to symbol nieodpowiedniego zachowania. Bardzo żałujesz, że sprawy potoczyły się nie tak jak trzeba. W najbliższym czasie będziesz miał jednak okazję, aby naprawić swój błąd.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *