Interpretacja Snów: Co Oznaczają Karaluchy w Twoim Śnie – Klucz do Zrozumienia Podświadomości

Widziałeś karaluchy we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Sen o karaluchach – znaczenie i interpretacja

Chociaż karaluchy napawają zdecydowaną większość osób odrazą i raczej nie spodziewasz się po śnie, w którym wystąpią, jakiegoś dobrego, pozytywnego przesłania, to tak naprawdę zawierające je marzenie senne dość często zapowiada dobre zmiany i mówi nam ono, że pora przejść przemianę. Wiele ze snów o karaluchach ma też znaczenie negatywne, dlatego tak ważne jest obserwowanie Twoich reakcji na nie we śnie.

Z negatywnych znaczeń nocnych fantazji o nich najpopularniejsze są te związane z Twoim poczuciem wstydu. Jeżeli we śnie jesteś otoczony przez karaluchy i panicznie się ich boisz, to oznacza to, że odczuwasz wielki wstyd za działania, które podejmowałeś w przeszłości, lub które prowadzisz obecnie. W ten sposób Twój umysł podświadomy wskazuje Ci, że uważasz się za osobę nieczystą i pełną rozmaitych przewinień.

Jeżeli jednak we śnie obserwujesz karaluchy z pewnej odległości i nie masz wobec nich negatywnych emocji, a nawet się nimi fascynujesz, to sen taki ma znaczenie wysoce pozytywne. Karaluchy to bowiem organizmy, które odniosły gigantyczny sukces ewolucyjny. Mają miliony lat i przetrwały niejedną katastrofę. Do tego są niesamowicie wytrwałe i odporne na czynniki zewnętrzne, będąc w stanie przetrwać nawet zagładę nuklearną. Jeżeli więc po prostu je obserwujesz, zachowując spokój, to oznacza to, że charakteryzuje Cię wielka wytrwałość i zdolność adaptacji, o których istnieniu w sobie nie masz nawet pojęcia, gdyż nie miałeś okazji zmierzyć się z sytuacją tak trudną, by było konieczne uruchomienie drzemiących w Tobie „zasobów kryzysowych”. Sen taki może oznaczać też, że w życiu Twoim dojdzie niedługo do poważnych zawirowań i trzęsienia ziemi, ale wyjdziesz z tego nietknięty, a być może nawet i wzmocniony. To w końcu karaluchy często jako pierwsze organizmy opanowują teren, który napotkał jakiś kataklizm. W tym znaczeniu karaluchy mogą też symbolizować nowy początek i odrodzenie, a więc rzeczy zdecydowanie pożądane i pozytywne.

Jeżeli śni Ci się z kolei, że przyglądasz się karaluchowi z odrazą, ale bez poczucia strachu i chęci ucieczki, oznacza to, że w Twoim otoczeniu znajduje się osoba, która dopuści się niecnych postępków, które będą wysoce naganne moralnie. Osoba ta prawdopodobnie zrobi coś, co przekracza granice i tabu obowiązujące w Twoim otoczeniu, a więc lepiej bądź przygotowany na szok i na to, że znajdziesz się w bardzo niekomfortowej i trudnej sytuacji.

Zawsze notuj zaraz po przebudzeniu to, w jakim kontekście ujrzałeś te stworzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *