Interpretacja Snów: Co Oznaczają Kasztany we Śnie – Zrozumieć Symbole Sennych

Widziałeś kasztany we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Kasztany

Kasztany kojarzą nam się z jesiennymi wizytami w parku i zbieraniem ich w towarzystwie naszych dziecięcych przyjaciół. Śniąc o nich, podświadomie staramy się wrócić do tych beztroskich chwil z naszego dzieciństwa, kiedy wszystko wydawało się prostsze. W snach kasztany mogą również symbolizować dobre zdrowie i wewnętrzną siłę.

Jeżeli w snach widzimy pojedynczy kasztan jest to zła wróżba. Zwiastuje on problemy i kłótnie w domu. Może być także oznaką nie szczerych przyjaciół i współpracowników. Sen o tylko jednym kasztanie może także zwiastować drobne problemy finansowe, które nie powinny jednak trwać zbyt długo i sprawić nam zbyt wiele kłopotów.

Sen o dużej ilości kasztanów oznacza potrzebę poznania nowych osób. Brakuje nam w otoczeniu ludzi, z którymi moglibyśmy być sobą. Odczuwamy potrzebę poznania kogoś, z kim moglibyśmy dzielić się naszymi pasjami i zainteresowaniami.

Gdy śnimy o kasztanach, zamkniętych jeszcze w zielonej skorupce, jest to znak, że aby osiągnąć sukces musimy być gotowi na podjęcie ryzyka. Bez niego nie mamy szans na realizację naszych planów i marzeń. Dotarcie do celu będzie wymagało od nas o wiele więcej poświęcenia i wysiłku niż się spodziewaliśmy.

Sen o kasztanach spadających z drzew sugeruje zwiastuje, że staniemy przed wyborem, który zakwestionuje naszą moralność i etykę.

Jeżeli śnimy o robieniu figurek z kasztanów, to w niedługiej przyszłości będziemy musieli porzucić nasze dotychczasowe plany i rozpocząć układanie nowych. Sny takie mogą także oznaczać konieczność weryfikacji naszych poglądów na niektóre sytuacje.

Sny, w których jemy kasztany oznaczają zbliżający się niezwykle szczęśliwy okres naszego życia. Zaczniemy spełniać nasze marzenia i prawdopodobnie spotkamy miłość naszego życia. Czeka nas także znaczne wzbogacenie się i sukcesy zawodowe.

Niszczenie lub palenie kasztanów symbolizuje nieplanowany remont, który będziemy musieli wykonać w naszym domu.

Jeżeli trzymamy kasztany w dłoni oznacza to, że spotkamy w swoim życiu osobę niezwykle ciepłą i życzliwą. Zostanie ona naszym szczerym przyjacielem i będzie służyła nam radą i pomocą przez długie lata.

Zbieranie kasztanów to znak naszej bujnej wyobraźni. Może ona przerodzić się w kłamstwa opowiadane wszystkim, których znamy. Jeżeli tak się stanie, to prędzej czy później odczujemy srogie konsekwencje takich czynów.

Gdy śnimy o kupowaniu lub sprzedawaniu kasztanów, to znak że jesteśmy otwarci na nowe wrażenia i pomysły. Nie jesteśmy osobami, które kurczowo trzymają się własnego zdania, nawet jeżeli jest ono błędne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *