Znaczenie snu Kochanka.

Widziałeś kochankę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

 

Sny, zdaniem wielu ekspertów, są przede wszystkim odzwierciedleniem naszego stanu emocjonalnego.

Ale co, jeśli zamężna kobieta ma rywala?

Jeśli kobieta często śni o kochance swego męża, to przede wszystkim występują trudne relacje małżeńskie. Trzeba pilnie rozwiązać problem, kryzys rodzinny, a nawet przemyśleć rozwód.

Aby spróbować ponownie zainteresować męża: urozmaicaj życie seksualne, dodawaj pewną nowość w znanych już relacjach itp.

Zwracaj szczególną uwagę na wygląd: bez skazy, fryzurę i oczywiście piękne ubranie.

Wiele dziewcząt po ślubie jakoś zapomina, że ​​są one płci pięknej i przestaje starać się, co naturalnie zmniejsza ich atrakcyjność w oczach współmałżonka.

 

Warto odpocząć od wszystkich problemów i razem z mężem wyruszyć w romantyczną podróż. To znaczy, aby dać sobie drugi miesiąc miodowy. W rozpaczliwej sytuacji, gdy wszystko inne zawiedzie, należy poprosić o pomoc psychologa.

Sukces poprawy związku jest możliwy, gdy występuje pragnienie obu małżonków, aby poprawić sytuację.

Przyjaźń z kochanką jej męża

Kiedy we śnie kobieta podejrzewa inną o niewierność, a nawet osobiście z nią przebywa: miłe rozmowy, siedzenie przy tym samym stole jest to oznaka życiowego zrozumienia, harmonii, lojalności i szczęśliwego życia rodzinnego.

Jednak zupełnie inne znaczenie posiada ten sen, jeśli we śnie pojawi się pojedynek pomiędzy żoną, kochanką i mężem – zwiastuje to potencjalne rozstanie, gorycz, urazę i rozczarowanie.

Sen, w którym kobieta przyłapała inną z mężem, wskazuje na troski i nieufność wobec męża. Zwróć uwagę na jakim poziomie znajduje się obecnie wasz związek.

Ponadto, taki sen często jest dowodem tajnych myśli i sekretnych pragnień ukochanej osoby.

A co z mężczyznami? Powinniśmy osobno wspomnieć o tak interesującym fakcie: jeśli człowiek widzi we śnie, że oszukał swoją żonę ze swoją kochanką, ale w rzeczywistości nie jest to prawdą, to musi zwrócić większą uwagę na relacje rodzinne; partnerowi bardzo brakuje uczuć i zrozumienia.

Oszukiwanie

Jeśli zamężna kobieta zobaczyła we śnie dziwnego mężczyznę ze swoją kochanką – powinna uważnie przyjrzeć się swojemu otoczeniu.

Być może ktoś z przyjaciół posiada złe intencje. Najlepiej odłożyć planowany biznes i ważne wydarzenia na późniejszy i bardziej przychylny okres.

Sen o tym jak mąż namiętnie całuje swojego kochanka, przepowiada nieprzyjemną sytuację, gdzie główną rolą będzie żona. Powinien odrzucić propozycję od partnerów biznesowych lub kumpli, wtedy jest szansa, aby uniknąć strat i rozczarowań.

Kochanka męża to również hasło –  spodziewaj się dużych kłopotów. Ten sen z pewnością nie zapowiada żony z szczęśliwym życiem rodzinnym, wręcz przeciwnie, jest to odniesienie do degradacji związków i upadku moralności.

 

Według wedyjskiej interpretacji snów, zdrada męża/żony ostrzega przed niebezpieczeństwem. Musisz unikać wszystkiego, co ma związek z ogniem: możliwym porażeniem prądem elektrycznym, poparzeniem.

Taki sen zapowiada kłopoty, ale jednocześnie wskazuje na wierność bliskiej osoby.

Niektórzy psychologowie twierdzą, że jeśli kobieta posiada dość często sny o kochance męża, to znaczy, że żona nie jest bez grzechu.

Wydaje mi się, że to sprawiedliwe powiedzieć twojemu małżonkowi, wtedy strach odejdzie. Ponadto podobne zjawisko we śnie może wskazywać na bezpodstawną zazdrość wobec męża.

Wskazówka: zazdrość to uczucie, które niszczy nie tylko ludzi w środku, ale także zabija małżeństwo, musisz pracować nad sobą.

Interpretacja sensu seksualnego: w tym przypadku kochanka męża we śnie nie obiecuje żadnych problemów, ale jednocześnie wskazuje na problemy zdrowotne, które będą miały miejsce.

Również wiele popularnych książek o snach wskazuje na interpretację snu, w którym to żona oszukuje – kobieta ta  boi się samotności i oszustwa. Czasami może oznaczać to początek trudnego okresu w związku.

Mąż dziecka z inną kobietą.

Jeśli miałaś we śnie ciężarną kochankę swojego męża, to odczuwasz w życiu na co dzień napięcie nerwowe i strach. Nie martw się to tylko sen.

To samo można powiedzieć o śnie, w którym dziecko było razem z mężem i kochanką. Naturalnie, dziecko we śnie zwykle oznacza kłopoty, ale niekoniecznie związane jest to z problemami wynikającymi z niewierności małżonka.

Podsumowując, ważne jest, aby pamiętać, że sny nie zawsze spełniają się, ale po co martwić się z wyprzedzeniem, ale przyjrzyj się swojemu związkowi i postaraj się go naprawiać i udoskonalać nie doprowadzając do tak różnorodnych i zarazem trudnych sytuacji, z którymi zmagasz się we śnie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *