Znaczenie snu Trzęsienie Ziemi

Widziałeś trzęsienie ziemi we śnie? Sprawdź poniżej, co może oznaczać Twój sen.

We śnie jesteś świadkiem trzęsienia ziemi:

 

Może wskazywać na obawy, że twój świat, jaki znasz nie jest stabilny.

Może wskazywać na poczucie winy (wina).

Może wskazywać na początek pewnej pozytywnej transformacji w twoim życiu, nawet jeśli obecnie przeraża cię to.

Może wskazywać na, że doświadczasz poważnego "kryzysu" w życiu.

Może wskazywać na, że tracisz stabilność i już nie czujesz się uziemiony.

 

Potencjalne znaczenia:

Na chwiejnej ziemi. (Na niestabilnym lub wątpliwym podłożu.)

 

Pytania:

Czy jestem "winny" za coś w moim życiu

Trzęsienie ziemi to bardzo złowrogi znak zarówno we śnie, jak i na jawie. Symbolizuje ludzkie problemy, chaos i całkowite zniszczenie, a odbudowanie strat zajmuje miesiące albo lata. Sprawdź, co oznacza twój sen, w którym pojawia się trzęsienie ziemi.
Obserwowanie trzęsienia ziemi
Jeśli w swoim śnie jesteś jedynie obserwatorem wydarzenia, jakim jest trzesienie ziemi to oznacza, że twoje zasady i wartości zostaną wystawione na próbę. Na jawie będzie na Ciebie czekać wiele pokus, dlatego kluczowe będzie to, abyś nie schodził z utartej ścieżki wartości. Pokusy to czas, abyś wytrwał przy tym, co ważne i słuszne. Jeśli raz postąpisz wbrew sobie, to każdy kolejny raz będzie prostszy. Nie pozwól, aby pokusy łatwego życia zniszczyły Cię jako człowieka i autorytet.
Przeżyłeś trzęsienie ziemi
Jeśli jesteś jedną z tych osób, które ocalały z trzęsienia ziemi i obserwujesz straty, to znak, że w twoim życiu nadciągają wielkie i znaczące zmiany. Czasami warto jest coś zburzyć i wybudować na nowo i o tym właśnie przypomina Ci podświadomość. Odetnij i zburz wszystko co Ci nie służy, zrób porządki w swoim dobrach materialnych, relacjach i uczuciach. Zostaw to, co budujące. Może nie zostanie nic i będziesz musiał wybudować wszystko od nowa. Nie przejmuj się tym, kolejne wydarzenia w twoim życiu będą dla Ciebie pasmem szczęścia i radości.
Ponosisz szkody podczas trzęsienia ziemi
Jeśli obserwujesz powalony dom, zniszczone dobra materialne podczas snu, to jest to symbol pogarszających się warunków twojego życia. Może miejsce, w którym jesteś Ci nie służy? Może odczuwasz stres, kiedy musisz zapłacić rachunki? Twoja podświadomość podpowiada Ci, że może warto zmienić swoje miejsce zamieszkania. Może ta decyzja być dla Ciebie trudna, ze względu na najbliższych. Ale pamiętaj, że masz tylko jedno życie i warto żyć w zgodzie ze sobą i czerpać radość z każdego dnia.
Trzęsący się dom
Jeśli w swoim śnie odczuwasz trzęsienie się domu, to znak, że obawiasz się niestabilnego życia. Może w twoim otoczeniu znajdują się osoby, na których nie można polegać. A może masz takich współpracowników? Odczuwasz lęk, kiedy poruszany jest dany temat, bo nie wiesz jakie zamiary ma druga strona. Stres, jaki odczuwasz w tej sytuacji, może doprowadzić Cię do pewnych problemów zdrowotnych. Zajmuj się tymi sprawami lub relacjami, tak aby odzyskać wewnętrzną równowagę i móc polegać na osobach z twojego otoczenia prywatnego i zawodowego. Bez takiego wsparcia nie ruszysz dalej i nie osiągniesz pełni szczęścia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *