Interpretacja Snu o Fokach: Co Oznacza Śnić o Fokach?

Widziałeś fokę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Foka – podstawowe znaczenie snu

Foka nie ma wielu znaczeń w sennikach, co jest odrobinę dziwne. Nie można zapomnieć o tym, że jest ona bardzo mądrym zwierzęciem, co wskazywałoby na to, że będzie dobrym znakiem na przyszłość, natomiast zdecydowanie polecamy porzucenie tego stanowiska. Jest wręcz odwrotnie, foka jest przeważnie synonimem porażki i wszelkich nieszczęść. Jeżeli chodzi o sferę uczuciową, to mogą się w niej pojawić problemy – jakie? Najróżniejsze. Możemy zostać odrzuceni przez osobę, do której coś czujemy, a może też bliscy zaczną nas odsuwać od siebie.

Pojawienie się w fotki w snach jest naprawdę sporym pechem, więc nikomu jej nie życzymy, chociaż też nie ma co dramatyzować, bo nie każdy sen się sprawdza. Nie wolno popadać w marazm, tylko należy skupić się na tym, aby mężnie iść przed siebie. Wracając jednak do podstawowej symboliki fotki to wskazuje nam nawet na pewne cofnięcie się do stanu emocjonalnego sprzed wielu lat. Oznacza to, że wszelki rozwój, który poczyniliśmy będzie na marne.

Foka – inne znaczenie snów

Wspomnieliśmy o passie pecha, którą cechuje foka, natomiast zabijanie fotki w śnie jest symbolem przecięcia wszelkich niepowodzeń. Jest to odcięcie grubą kreską tego, co było złe i w pełni skupianie się na dobrych rzeczach. Mężczyźni, którzy śnią o foce powinni się zahartować, ponieważ oznacza to spotkanie z kobietą i raczej nie będzie to dla nich miłe spotkanie, aczkolwiek gdy damy jej kolejną szansę, to okaże się, że jest to wspaniała kobieta, która z czasem pokaże swoje zalety.

Sen, w którym kobieta pływa z fokami daje do zrozumienia, że za chwilę ukaże swoją naturę i zależności od tego, czy jest osobą mściwą, czy też delikatną, będzie to przyjemne dla otoczenia. Ten sam sen w przypadku mężczyzn symbolizuje miłość, która jest czysta oraz szczera. Foka, która znajduje się na lądzie to znak nieszczęść w kwestiach materialnych. Może się to przejawiać w nieudanych inwestycjach, kradzieży bądź też po prostu zgubieniu pewnych rzeczy, które są dla nas cenne. Walka fok w śnie to oznacza konieczność stanięcia w szranki z kimś innym, by osiągnąć dany cel.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *