Interpretacja Snów: Jakie Znaczenie Ma Sen o Stawie?

Widziałeś staw we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Symbolika snu o stawie

Stawy na ogół zlokalizowane są w miejscach otoczonych piękną naturą. Uwielbiamy spacery po takich terenach, ponieważ często wiążą się z odpoczunkiem od miejskiego zgiełku i chwilą wytchnienia w przepięknej scenerii. W snach staw może symbolizować jednak bardzo wiele zjawisk. Wiele zależy od tego, w jakiej formie się pojawia, dlatego warto zwracać uwagę na wszelkie szczegóły.

Piękny i zadbany staw w śnie jest zwiastunem okresu wypełnionego szczęśliwymi momentami, w których nie będzie miejsca na jakiekolwiek troski lub zmartwienia. To zwiastun beztroskiego i udanego życia, w którym wszystko idzie po naszej myśli. Ta pomyślność związana jest ze wszystkimi aspektami życia, zarówno prywatnymi, jak i zawodowymi. Czysty piękny staw symbolizuje udane życie uczuciowe i partnera, z którym po prostu dobrze nam się układa. Nie trzeba się wówczas obawiać jakichkolwiek nieoczekiwanych i niezbyt przyjemnych niespodzianek. Może być również zapowiedzią szczęśliwej ciąży.

Staw bardzo często jest odczytywany również jako potrzeba zrozumienia własnych uczuć, tych najgłębszych i znajdujących się niejako pod powierzchnią świadomości. Warto przeanalizować wówczas swoją aktualną sytuację i zastanowić się, czy w sferze uczuciowej i emocjonalnej wszystko jest w porządku.

Brudna woda w stawie oznacza, że w pewnym sensie potrzebna jest zmiana. Chcemy zmian w różnych aspektach życia, bo nie akceptujemy obecnej sytuacji.

Kiedy śni nam się staw znajdujący się w mieście, oznacza to, że panujemy nad własnymi uczuciami. Osiągneliśmy równowagę, która pozwala nam zachować zdrowy rozsądek na tym obszarze.

Spokojny staw, w którym tafla wody jest gładka jest symbolem harmonii w życiu. Oznacza, że jeżeli kiedykolwiek zmagaliśmy się z problemami uczuciowymi czy emocjonalnymi, to ten etap mamy już za sobą. Teraz wszystko jest w jak najlepszym porządku i warto pielęgnować taki stan rzeczy.

Jednak kiedy śni nam się staw ze wzburzoną wodą, to zwiastun problemów natury emocjonalnej. Być może znajdujemy się w nieco skomplikowanej relacji, która po prostu nam nie służy.

Zanurzanie się w stawie może mieć kilka znaczeń. Być może starasz się zrozumieć targające Tobą uczucia, ale może to również oznaczać motyw oczyszczania się po przebytym trudnym doświadczeniu.

Warto dodać, że stawy w snach niemal zawsze wiążą się ze sferą seksualną. Być może znajdujemy się w relacji opartej wyłącznie na sferze seksualnej i taki stan rzeczy przestaje nam wystarczać?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *