Znaczenie snu o Pogrzebie.

Widziałeś pogrzeb we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Sen o pogrzebie często wywołuje w śniącym strach, że ktoś umrze. To rzadko ma miejsce, gdyż, podobnie jak większość snów, sny pogrzebowe są nacechowane metaforyzmem. Odnoszą się do jakiejś części nas samych, wnętrza, życia obecnego.  

Śnienie o uczestnictwie w pogrzebie może symbolizować zakończenie pewnego etapu w życiu lub związku. Może też oznaczać, że tłumisz emocje lub wspomnienia zamiast zajmować się nimi bezpośrednio.

Zastanów się nad cechami osoby, która umarła we śnie, aby uzmysłowić sobie, która część Ciebie lub Twojego życia umarła lub jest tłumiona.

Sen o pogrzebie kogoś, kto już nie żyje, sugeruje, że proces żałoby się kończy i jesteś gotowy iść dalej.

Jeśli we śnie widzisz swój pogrzeb, czekają cię niedobre konsekwencje twoich działań. Potraktuj sen jako ostrzeżenie. Może jest jeszcze czas, żeby zmienić bieg wydarzeń i tego uniknąć. 

Sen o pogrzebie ojca lub matki, jeśli w rzeczywistości żyją, oznacza, że nie masz z nimi zbyt dobrych relacji i obawiasz się, że nie zdążysz ich naprawić zanim odejdą. Obwiniasz siebie za ten stan rzeczy. To niekoniecznie jest prawda, wina często leży po dwóch stronach, a za relacje odpowiedzialni są wszyscy członkowie danego związku.

Śnić o pogrzebie zmarłego ojca to znak, że masz niezałatwione sprawy w przeszłości, z którymi nie potrafisz się uporać.

Sen o pogrzebie zmarłej matki symbolizuje z kolei tęsknotę za dawnym sobą. Życie i sytuacje, które Cię spotkały zmieniły Twoją osobowość, ale taki sen pokazuje, że brakuje Ci cech Twojego charakteru, o których istnieniu zdążyłeś już zapomnieć.

Widzieć we śnie kondukt pogrzebowy może oznaczać Twoje pragnienie do uporządkowania życia, zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Chciałbyś, aby wszystko chodziło jak w zegarku, a niepotrzebne rzeczy i wydarzenia odeszły w zapomnienie.

Jeśli widzisz siebie płaczącego na pogrzebie, to odzwierciedla to Twoją chęć pozbycia się negatywnych emocji, wyjaśnienia niezrozumiałych sytuacji, załagodzenia kłótni i sporów, szczególnie w rodzinie i wśród bliskich ci ludzi.

Stypa zwiastuje nadchodzące radosne wydarzenie, być może ślub. Czasem to symbol poznania nowej osoby, która stanie się kimś ważnym dla Ciebie w niedługim czasie.

Sen o kupowaniu kwiatów na pogrzeb oznacza, że wkrótce ktoś obdaruje Cię prezentem. Będzie to coś, o czym od dawna marzyłeś, ale czego w ogóle się nie spodziewasz. Sprawi Ci to wielką radość i pozytywnie nastawi do życia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *