Znaczenie snu kołdra

Widziałeś kołdrę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Kołdra jako symbol spania i wypoczynku

Kołdra to symbol spania, zasłużonego wypoczynku po całym dniu. Daje nam poczucie bezpieczeństwa, ciepła, wygody oraz przyjemności. W snach symbolizuje poprawę sytuacji materialnej.

Widzieć kołdrę

Widzenie kołdry oznacza, że przed Tobą intensywna praca, która w krótce zaowocuje otrzymaniem premii lub podwyżki.

Przykrywanie się kołdrą

Przykrywanie się kołdrą to oznaka, że masz wielu przychylnych ludzi wokół siebie. Masz przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć. Jeśli tylko zwrócisz się do nich o jakąkolwiek pomoc, nie zostawią Cię w biedzie.

Dziurawa kołdra

Dziurawa kołdra to oznaka, że w Twoim otoczeniu znajduje się ktoś fałszywy. Zwróć uwagę z kim rozmawiasz i o czym. Mogą pojawić się plotki na Twój temat.

Brudna kołdra

Brudna kołdra to oznaka kłopotów w życiu osobistym. Są to przejściowe, małe problemy z którymi śniący na pewno sobie poradzi.

Lekka kołdra

Lekka kołdra oznacza zbieranie plonów z naszych zasiewów. Korzystny etap w twoim życiu. W sferze zawodowej odniesienie sukcesu. To polepszenie sytuacji społecznej, ponieważ inni będą Cię szanować i liczyć się z Twoim zdaniem, a Ty sam uwierzysz w siebie i w swoje możliwości. Twoje samopoczucie oraz poczucie własnej wartości wywinduje w górę. Nie będziesz bał się ryzykować. Twoje pomysły będą celne i przyniosą Ci zyski finansowe.

Chowanie się pod kołdrę

Chowanie się pod kołdrę oznacza, że nie powinniśmy udawać kogoś kim nie jesteśmy. Bądźmy sobą. Bądź uczciwy i lojalny wobec naszych najbliższych. Dla osób samotnych oznacza poznanie wartościowej osoby, która okaże się wspaniałym człowiekiem, na którego zawsze będziemy mogli liczyć. Z czasem może okazać się naszym partnerem, z którym stworzymy piękną relację opartą na wzajemnym zaufaniu i szczerości. A w niedalekiej przyszłości możecie doczekać się wspólnych dzieci.

Ktoś zabiera Ci kołdrę

Ktoś zabiera Ci kołdrę to oznaka przytłoczenia i bezsilności w życiu. Uwaga na zranienia od ludzi w Twoim otoczeniu.

Kupowanie kołdry

Kupowanie kołdry oznacza zbliżające się zyski finansowe. Twój biznes zwiększy zakres, zyskasz nowe kontakty biznesowe, a co za tym idzie czeka Cię dobrobyt oraz życie w luksusie.

Pranie kołdry

Prać kołdrę oznacza skrywane tajemnice, które w bliskiej przyszłości mogą wyjść na jaw. Zapowiadają również nadejście nowych i niespodziewanych wydarzeń, które odmienią Twoje życie.

Ciężka kołdra

Ciężka kołdra to oznaka nadejścia cięższych dni. Nawał obowiązków w pracy, problemy w rodzinie związane z brakiem poświęcania im swojego czasu. Najbliżsi mogą mieć pretensje, że zbyt dużo czasu spędzasz poza domem i nie uczestniczysz w pełni w życiu domowym. Spróbuj zrównoważyć ten czas. Balans między pracą a domem jest ważny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *