Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Lotnisku? – Przewodnik po Symbolach Sennych

Widziałeś lotnisko we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Latanie samolotami i podróże to świetna sprawa

Latanie samolotami i podróże to świetna sprawa. Nie dość, że pozwalają nam zobaczyć kawałek świata, to w dodatku rozwijają naszą wyobraźnię, są inspiracją do nauki języka, ale też dają poczucie spełnienia. Zanim jednak wsiądziemy na pokład samolotu, trzeba przejść odprawę i tym samym należy stawić się na lotnisku. Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, co może oznaczać pojawienie się w śnie lotniska? Wyjaśnimy to w naszym tekście.

Lotnisko – znaczenie

Nie ma co ukrywać, że latanie samolotem to pewna podróż w przestworzach. To od zawsze było ludzkim marzeniem, żeby spełnić plany Ikara, co się udało dzięki braciom Wright. Trzeba jednak powiedzieć, że odnośnie snu, to lotnisko jest oznaką tego, iż w pewnej perspektywie pojawią się pewne zmiany. Trudno jednak o to, by jednoznacznie stwierdzić czy są to zmiany dotyczące pracy, nowych znajomości czy też kwestii związanych z rodziną – należy uzbroić się w cierpliwość. Nie ma też jednoznacznej interpretacji tego, czy jest to sen pozytywny czy negatywny, co obiektywnie rzecz mówiąc, nie zdarza się zbyt często.

Na lotnisku można obserwować wzbijające się samoloty w powietrzu i jeżeli ten widok pojawia się w naszym śnie, to jest to pogoń za marzeniami, coś na pierwszy rzut oka jest nieuchwytne, ale jednak warto do tego dążyć. Gdybyśmy chcieli rozpocząć nowy etap życia, czyli zakupić nowe mieszkanie, poznać kogoś, zakupić samochód, to nie ma co się tego obawiać, tylko jak najprędzej należy to zrobić.

Co oznacza przylot samolotu?

Sennik nie jest zbyt bogaty w informacje odnośnie przylatującego samolotu na lotnisko, ale uważa się, że jest to symbol narodzin nowego człowieka. Zatem może być to okazja do zacieśnienia więzów rodzinnych, ale niestety, ma on również gorsze znaczenie – śmierć kogoś bliskiego. Wracając jednak do symboliki lotniska, to można podkreślić, że gdy w śnie poznajemy kogoś na lotnisku, to może być to początek nowych zmian życiowych, więc nie wolno zamykać się na nowe znajomości, a może i warto stać się bardziej życzliwym dla innych?

Sama symbolika samolotu raczej jest pozytywna, więc należy ją odbierać właśnie z takich pozycji, chociaż naturalnym jest to, że sen niekoniecznie musi się spełnić. Należy jednak zaznaczyć, że wymaga to też otwartości, bo chęć zmian nie zawsze jest pisana introwertykom bądź osobom, które lubią tkwić w „strefie komfortu”. Zmiany są normalnym elementem naszego życia i czasem musimy zaryzykować, jeżeli chcemy by coś w życiu po prostu drgnęło.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *