Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Odrzuceniu?

Widziałeś odrzucenie we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Odrzucenie

Odrzucenie pojawia się w naszych snach zazwyczaj gdy w świecie realnym czujemy się przez kogoś pomijani i ignorowani. Odrzucenie we śnie może także oznaczać niską samoocenę i poczucie bezradności względem otaczającego nas świata.

Jeżeli w naszym śnie odrzucamy kogoś lub coś, jest to znak braku zaufania. Nie ufamy temu co odrzuciliśmy i czujemy lęk na samą myśl o obcowaniu z tym czymś lub kimś. Odrzucenie kogoś może także oznaczać naszą wybujałą fantazję, która irytuje wszystkich w naszym towarzystwie.

Odrzucenie przez partnera, paradoksalnie nie oznacza niczego złego. Czeka nas sukces w rozwiązywaniu bardzo trudnego problemu. Sytuacja, która z pozoru wydawała się beznadziejna okaże się dla nas czymś zupełnie normalnym.

Jeżeli we śnie odrzucamy propozycje małżeństwa, to znak że nie jesteśmy jeszcze gotowi na rezygnację z naszej niezależności. Zależy nam aby być wolny i robić co tylko chcemy bez oglądania się na nikogo, nawet jeżeli miałby to być nasz partner.

Odrzucenie jedzenia jest symbolem braku poczucia bezpieczeństwa. Nie czujemy się bezpiecznie w otoczeniu, w którym się znajdujemy i chcemy je jak najszybciej opuścić.

Sny, w których odmawiamy podania komuś ręki świadczą o naszej bezkompromisowej naturze. Jesteśmy bardzo upartymi ludźmi, którzy nie wybaczają błędów i są niewiarygodnie surowi dla wszystkich z naszego otoczenia.

Jeżeli w naszym śnie to my zostaniemy odrzuceni przez ukochaną osobę, to czeka nas okres pełen wyrzeczeń. Nie będziemy mieli czasu ani funduszy na żadne przyjemności, co zrodzi w nas ogromną frustrację i złość.

Sen o odrzuceniu czyichś uczuć oznacza, że ktoś nam źle życzy. Jest to osoba, która zazdrości nam naszych sukcesów zawodowych i zgranej, kochającej rodziny. Powinniśmy zachować dużą ostrożność z kim obcujemy aby uniknąć sytuacji, w której zazdroszczą a nam osoba będzie próbowała nam zaszkodzić.

Jeżeli śnimy o odrzuceniu i wyobcowaniu przez grupę ludzi to w najbliższym czasie będziemy zmagać się z problemem, którego rozwiązanie będzie zależało od wielu osób. Powinniśmy zachować najwyższy poziom kultury i nie denerwować się na osoby, które będą towarzyszyć nam w tym procesie.

Sen o odrzuceniu przez przyjaciela, wskazuje na naszą potrzebę spędzenia z nim większej ilości czasu. Brakuje nam towarzystwa tej osoby i tęsknimy za jej bliskością.

Gdy śnimy o byciu świadkiem odrzucenia zalotów jednej osoby do drugiej, to znak, że w przyszłości znajdziemy się w bardzo niekomfortowej sytuacji, z której nie będziemy mogli łatwo uciec.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *