Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Okresie? – Zrozumieć Symbolikę i Znaczenie

Widziałeś okres we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Sen o okresie

Sen o okresie to zazwyczaj bardzo dobry znak, gdyż oznacza on dojrzałość i gotowość do podjęcia się poważnych wyzwań, które dadzą początek wymarzonej przyszłości. Okres to także symbol ukrytej siły, w tym przede wszystkim kreatywności. Symbolizuje on siły twórcze i zwiastuje ich przypływ, więc prawdopodobnie w niedługim czasie odkryjesz swoje kreatywne dziedzictwo i stworzysz coś, czym inni będą się zachwycać.

Sen o obfitym okresie oznacza też wielką wytrwałość i konsekwencję w dążeniu do celu. Jeżeli doświadczysz go w marzeniu sennym, to z pewnością jest to dobry znak mówiący o tym, że warto się starać i kontynuować ścieżkę, którą obecnie podążasz.

Czasami możesz śnić o miesiączce w taki sposób, że nie będziesz widzieć krwi. Będziesz tylko czuć zmiany w nastroju i wilgoć. Sen taki oznacza, że w Twoim nastroju dojdzie do większych zmian i ciężko przewidzieć, czy są to zmiany na lepsze, czy też na gorsze. Musisz po prostu obserwować, jakie emocje towarzyszą marzeniu sennemu, gdyż takie, jakie wystąpią w nim, zazwyczaj objawią się też w realnym życiu.

Do bardzo dziwnych, nieco przerażających i nieco surrealistycznych snów należą te, w których malujesz, używając własnej krwi miesiączkowej. Sen taki to jednak bardzo dobry znak mówiący o tym, że poziom Twojej kreatywności osiągnie niedługo szczyt i że podołasz ciężkim wyzwaniom właśnie dzięki sile kreatywności. Malowanie krwią miesiączkową oznacza też Twoją wielką wewnętrzną siłę i przypomina Ci o tym, że kobiety wcale nie są słabsze, ani też gorsze, wbrew temu, w co nadal wierzy większa część polskiego człowieczeństwa. Sen taki to jasny znak, że masz podnieść głowę i traktować swoją kobiecość jako swój największy atut i siłę, która da ci przewagę, a od dawna wiadomo, że największy poziom kreatywności charakteryzuje właśnie kobiety.

Sen taki może też oznaczać Twoją ukrytą potrzebę stworzenia czegoś wielkiego, co zadziwi innych i awansuje Cię w ich oczach, lub ewentualnie chęć stworzenia czegoś dla samej siebie, dzięki czemu osiągniesz samospełnienie i poprawisz swoją pewność siebie, a także poczujesz się dzięki temu kreatywnie spełniona i ważna.

Jeżeli jesteś aktualnie w ciąży i przyśni ci się miesiączka, jest to zły znak, ale nie panikuj. W ten sposób Twój organizm daje Ci znak, że Twój styl życia nie jest odpowiedni i że musisz zacząć bardziej dbać o siebie i o swoje dziecko. Natychmiast zrób wtedy komplet dodatkowych badań, popraw dietę i odstaw wszystko, co może szkodzić dziecku, łącznie z kosmetykami, gdyż wiele z nich może spowodować poronienie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *