Znaczenie snu Słoik

Widziałeś słoik we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Słoik we śnie symbolizuje kobiece łono. Szukasz ochrony. Sen może również być odniesieniem do próby wstrząśnięcia kimś, pomyśl jednak o konsekwencjach swoich czynów i nie przesadź.Słoiki znajdują swoje miejsce w naszym codziennym życiu, szczególnie w naszej kuchni. Zwykle nie zwracam na nie większej uwagi. Służą nam do przechowywania produktów spożywczych lub pełnią funkcje dekoratorskie. W zależności od kontekstu w jakim słoiki pojawiają się w naszym śnie, mogą mieć różne znaczenia.
Pusty słoik najprawdopodobniej symbolizuje nadchodzące problemy finansowe. Powinniśmy przyszykować się na znaczne pogorszenie się naszej sytuacji finansowej, ale także na ogólny wzrost cen w sklepach. Konieczne okaże się drastyczne oszczędzanie i porzucenie wszelkich dotychczasowych przyjemności.
Pełen słoik jest symbolem zbliżającej się szansy na realizację postawionych przez nas celów. Będziemy mieli okazję na zrealizowanie naszych planów, które już od jakiegoś czasu odkładaliśmy. Pełen słoik może także oznaczać niespodziewana nagrodę za wykonanie czyjejś prośby.
Otwieranie słoika związane jest z ulotnością szczęścia jakie nas ostatnio spotkało. Dobre chwilę rzadko trwają długo, tak samo jest w naszej sytuacji. Musimy przygotować się na to, że szczęście którego doświadczamy szybko przeminie.
Stłuczony słoik jednoznacznie wskazuje na czekające nas rozczarowanie. Przyjdzie ono ze strony osoby, od której najmniej byśmy się tego spodziewali. Dodatkowo stłuczony słoik może symbolizować kogoś nieszczerego w naszym otoczeniu. Osoba ta będzie chciała wykorzystać relacje z nami do własnych celów, nie zwracając uwagi na niekorzystne skutki, które jej działanie nam przyniesie.
Jeżeli we śnie to my sami stłuczemy słoik, to na jawie, rozpadowi ulegnie nasza relacja z ukochana osoba. Nasz partner lub partnerka poważnie nas skrzywdzi i zdradzi nasze zaufanie, co spowoduje bezpowrotny koniec naszej relacji.
Zakręcenie słoika zwiastuje zakończenie pewnego etapu naszego życia. Może to być zakończony związek lub zmiana pracy. Bardzo prawdopodobna jest też nadchodząca zmiana zamieszkania, związana z nagłą koniecznością opuszczenia obecnego lokum.
Jeżeli nie wiemy co znajdowało się w słoiku, o którym śniliśmy, to stoimy przed wyborem, którego jesteśmy bardzo niepewni. Każda z możliwych do wyboru przez nas ścieżek może zakończyć się pełnym sukcesem ale także spektakularna porażką.
Gdy śnimy o kilku słoikach to czeka nas ciężka praca, na szlachetny cel. Nasze działania pochłoną wiele wysiłku i czasu ale efekt końcowy sprawi nam ogromną satysfakcję i da powód do bycia dumnym z siebie.
Odkładanie słoików na półkę oznacza niepotrzebne odkładanie na później spraw, których załatwienie jest proste i nie. wymaga wiele wysiłku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *