Interpretacja Snów: Jakie Znaczenie Ma Sowa we Śnie?

Widziałeś sowę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Sowa w snach

Sowa to piękny ptak, który od wielu lat stanowi symbol mądrości i rozwagi. W snach ma jednak zupełnie inne znaczenie, a różni się ono tym bardziej, że może pojawić się w różnorodnych kontekstach i sytuacjach.

Jeśli śni Ci się, że obserwujesz lub słyszysz sowę, jest to jeden z najgorszych wariantów. Taki sen wieszczy bardzo przykre wiadomości z prawdziwym życiu, a najczęściej informację o śmierci kogoś bliskiego. Widok sowy może również oznaczać, że zostaniesz porzucony przez kogoś, komu do tej pory bardzo ufałeś. Wiele jednak zależy od tego, gdzie dokładnie znajduje się sowa.

Jeśli w Twoim śnie sowa siedzi na gałęzi, powinieneś być bardzo ostrożny, ponieważ grozi Ci wypadek. Po takim śnie musisz mieć się na baczności i dokładnie rozważać wszelkie za i przeciw zanim się na coś zdecydujesz. Przede wszystkim bądź bardzo ostrożny i staraj się niepotrzebnie nie ryzykować.

Jeśli sowa we śnie siedzi na dachu domu, oznacza to, że w Twojej rodzinie dojdzie do konfliktu albo też ktoś z domowników ma problemy, które ukrywa przed innymi. Warto ze sobą rozmawiać i rozwiązywać je dopóki jeszcze nie urosły do rangi wielkich problemów o skutkach odczuwalnych dla wszystkich. Być może sen taki zaoszczędzi wszystkim sporo nerwów w przyszłości.

Zupełnie inaczej należy interpretować sen, w którym sowa lata nam nad głową. Jeśli właśnie coś takiego widzisz podczas snu, możesz być pewien, że ktoś szczególnie się Tobą interesuje i to wcale nie w pozytywnym sensie. Z jakiegoś powodu ktoś z Twojego otoczenia ma zamiar Cię kontrolować i dowiedzieć się o Tobie więcej niż powinien. W takim wypadku waż słowa wśród ludzi, do których nie masz pełnego zaufania i staraj się nie ściągnąć na siebie problemów. Jeśli sen się powtórzy, ale tym razem sowa odleci daleko od Ciebie, oznacza to, że w końcu możesz odetchnąć z ulgą. Najwyraźniej całe zagrożenie w tej kwestii już minęło.

A co jeśli przyśni Ci się sowa w klatce albo sowa, którą starasz się złapać? Wówczas możesz się spodziewać wizyty niespodziewanych gości, która zapewni Ci sporo radości.

Sen, w którym na pierwszy plan wysuwają się oczy sowy, a dodatkowo patrzy ona na Ciebie bardzo intensywnie, oznacza że ktoś z premedytacją rozpowszechnia o Tobie plotki i za wszelką cenę stara się Ciebie oczernić. Racjonalne działania i zimne nerwy pomogą Ci jednak wyjść z twarzą z kompromitującej sytuacji, dlatego nie przejmuj się nadmiernie i staraj się wypełniać swoje obowiązki jak najlepiej.

Widok martwej sowy oznacza porażkę i niemożność osiągnięcia sukcesu w jakiejś dziedzinie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *