Wieża we śnie: Interpretacja i znaczenie snów według psychologii

Widziałeś wieże we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Sen o wieży – znaczenie i interpretacja

Sen o wieży zwykle przynosi powodzenie w sferze zawodowej i finansowej. Wieża powszechnie kojarzy się ze wzrostem, wspinaniem się i zdobywaniem coraz wyższej pozycji. Dlatego jeśli Twoja psychika pokazuje Ci właśnie wieżę w marzeniach sennych, wówczas będzie to oznaczało, że sukces zawodowy jest już bliski i możesz zacząć się na niego wewnętrznie przygotowywać.

Szczegóły znaczenia snu są uzależnione od tego, w jaki sposób wieża prezentowała się w Twoim marzeniu sennym. Sprawdźmy więc co dokładnie oznacza sen o wieży i jaka w związku z nim przyszłość się przed Tobą maluje.

Co oznacza wieża w Twoim śnie?

Kiedy we śnie wspinasz się po wieży i dochodzisz do jej szczytu, wówczas niewątpliwie czeka Cię awans, zajęcie wyższego stanowiska oraz związana z tym gratyfikacja finansowa. Jeśli we śnie rozglądasz się ze szczytu wieży, wówczas im dalej sięga Twój wzrok (czyli im wyższa jest wieża), tym bardziej znaczący będzie awans. Wzrost w sferze zawodowej oznacza także nowe obowiązki i wyzwania, dlatego Twoja psychika chce Cię na to przygotować, aby nie zawładną Tobą częsty w takiej sytuacji strach i zwątpienie we własne siły.

Kiedy we śnie patrzysz na horyzont z wieży i dostrzegasz pożar lub wrogie wojska, wówczas oznacza to, że awans będzie się wiązał z wyzwaniami, które nie będą dla Ciebie łatwe przez pierwsze kilka miesięcy, gdy będziesz sprawować nowe stanowisko. Kiedy w Twoim śnie wspinasz się na wieżę po jej zewnętrznej ścianie, wówczas oznacza to, że bardzo zależy Ci na awansie, jednak skupiasz swoją uwagę nie tam gdzie trzeba, aby go uzyskać. W takiej sytuacji sprawdź, czy możesz coś zmienić w swojej pracy i podejściu do niej, aby Twoje starania były bardziej efektywne i widoczne dla przełożonych.

Waląca się wieża we śnie – interpretacja marzenia sennego

Gdy we śnie widzisz walącą się wieżę, to oznacza, że nie uda Ci się osiągnąć Twoich celów zawodowych. Nie chodzi o to, że czeka Cię zwolnienie czy ryzyko utraty pracy, tylko nie spotka Cię awans lub zostaniesz przeniesiony na inne stanowisko. Waląca się wieża to symbol nieudanych ambicji, które okazały się niemożliwe do zrealizowania, ponieważ były za duże względem realnych możliwości.

Jeśli we śnie jesteś w walącej się wieży i uciekasz z niej, wówczas Twoja psychika daje Ci znać, że czas najwyższy zmienić pracę, ponieważ nie daje Ci ona odpowiednich warunków na rozwój i nie zapewnia awansu. W takiej sytuacji warto jest posłuchać podświadomości i rozejrzeć się za nowym miejscem pracy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *