Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Zwłokach – Zrozumienie Symboliki Snu

Widziałeś zwłoki we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Koszmary senne

Koszmary senne to chyba najgorsze, co może nam się wydarzyć podczas snu i skutecznie go zakłócić. Realistyczne obrazy budzące niepokój, obrzydzenie lub wielki strach nie należą do przyjemnych. Mogłoby się wydawać, że zwłoki to obraz, którego nikt nie chce oglądać. Z pewnością tak jest, ale w prawdziwym życiu przyśnione zwłoki mogą przekładać się na całkiem pozytywne wydarzenia.

Warto zapoznać się ze szczegółowymi definicjami sennikowymi, aby nabrać przekonania, że realistyczny, straszny sen mógł być zwiastunem czegoś bardzo dobrego. Jeśli śnią Ci się zwłoki, które są przez Ciebie składane do grobu, oznacza to, że raz na zawsze uporałeś się z problemem, który zatruwał Ci życie od dłuższego czasu.

Widok samych zwłok zazwyczaj przekłada się na nieprzyjemne doświadczenia w życiu i jest zapowiedzią rozczarowań albo złych perspektyw dla interesów. Jeśli zwłoki są bardzo odrażające i w stanie zaawansowanego rozkładu, to może się okazać, że decyzja, którą będziesz musiał wkrótce podjąć, będzie wyjątkowo trudna. Będzie Ci się wydawało, że znalazłeś się w impasie, z którego nie ma wyjścia, dlatego już teraz zacznij zastanawiać się nad optymalnym rozwiązaniem.

Jeśli w Twoim śnie pojawiają się zwłoki złożone do trumny, oznacza to, że czeka Cię wielka strata kogoś bliskiego. Nie chodzi tutaj dosłownie o śmierć członka rodziny czy przyjaciela, ale raczej o rozstanie lub konflikt, który zdystansuje Cię od danej osoby. Widok trupów na polu bitwy zapowiada konflikty polityczne, a nawet wojnę, ale może również odnosić się do konfliktów w Twoim najbliższym otoczeniu.

Jeśli zaś w Twoim śnie trzymasz zwłoki w domu, jakkolwiek makabryczny musi to być koszmar, oznacza to, że w Twojej rodzinie szykuje się szczęśliwy ślub. Dla kochanków taki sen może oznaczać złamanie danych sobie obietnic. Sen ze zwłokami kogoś bliskiego w roli głównej wcale nie oznacza jego śmierci czy nawet pogorszenia się zdrowia. Taki sen to znak, że Twoje relacje z tą osobą są narażone na pogorszenie. Jeśli przyśni Ci się coś takiego, warto wcześniej zacząć naprawiać poluzowaną relację albo zastanowić się nad źródłem problemu. Być może uda się go zażegnać zanim na dobre się rozkręci.

Nieco inaczej sytuacja ma się ze zwłokami zwierząt. Martwy koń we śnie to znak, że czeka Cię długi okres szczęścia i prosperity. Z kolei martwe ptaki oznaczają, że zostanie spełnione jedno z Twoich życzeń, o których ostatnio sporo myślałeś. Sen o tym, jak sam dotykasz jakichś zwłok, oznacza dla Ciebie nieprzyjemne wydarzenia w najbliższym czasie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *