Znaczenie snu Była dziewczyna

Widziałeś byłą dziewczynę we śnie? Sprawdź poniżej, co może oznaczać Twój sen.

Była dziewczyna

Istnieje wiele różnych powodów, odnoszących się do snu o byłych partnerach, może to oznaczać, że po prostu nie jesteśmy spełnieni w naszym obecnym związku, lub może to wskazywać na to, że brakuje ci partnera w swoim życiu obecnym.

Jeśli jesteś szczęśliwy, sen  może to oznaczać, że być może nie jesteś całkowicie spełniony w związku, który obecnie posiadasz. Może to wskazywać, że nie jesteś dopasowany seksualnie. Niekiedy sen o byłej dziewczynie może uzyskiwać różne formy.

Jeśli we śnie czujesz, że cofasz się w czasie i przeżywasz sytuację, może to oznaczać, że czujesz się obecnie samotny. Aby zakończyć pełną analizę tego, co sen oznacza, ważne jest dla nas przyjrzenie się bardziej szczegółowym znaczeniom i skojarzeniom, które mogły pojawić się w czasie snu.

Czy marzyłeś o byłej dziewczynie? Czy to był dobry sen, czy zły sen? Gdzie byłeś? Czy czułeś się komfortowo czy niespokojny? Wszystkie te pytania pomogą ci zinterpretować własne marzenia o swojej byłej dziewczynie – i możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że sen o niej może w ogóle jej nie dotyczyć!

Niektórzy uważają, że sny są przypadkowe, ale wydaje się to dość niejednoznaczne, biorąc pod uwagę, jak skomplikowane są nasze umysły. Od dzieciństwa analizuje się swoje sny, gdyż pozwalają wniknąć w siebie samego. Wielu ludzi szuka słowników, aby poznać znaczenie ich snów.

Sen ukazujący twoją byłą dziewczynę wskazuje na związek między męskim, a kobiecym aspektem ciebie samego. Sen może wskazywać, że szukasz czegoś w swoim życiu.

Analizując sen uwzględnij następująco kilka kroków:

 

KROK 1 – UWZGLĘDNIJ TWOJE BIEŻĄCE ŻYCIE

Faktem jest, że zazwyczaj sny o  miłości nie są tak naprawdę snami o miłości. Tak, czasami dotyczą one fantazji, które posiadaliście, ale nie zawsze.

Na przykład, jeśli wczoraj oglądałeś film przypominający o swojej byłej dziewczynie, to podświadomie mogłeś o niej śnić. W takim przypadku sen jest prawdopodobnie tylko odbiciem twoich myśli z filmu.

Czasami sny wynikają z pożądania. Na przykład, jeśli chcesz być ze swoją byłą dziewczyną, to marzenie o niej jest prawdopodobnie związane z tym pragnieniem.

Ale jeśli nie masz żadnego powodu, by śnić o byłej dziewczynie, musisz spojrzeć na swoje życie inaczej. Spójrz na swoje życie i dowiedz się, co się dzieje.

 

KROK 2 – CO ZNAJDUJE SIĘ WE ŚNIE?

Następnie dowiedz się, ile twoją była dziewczyna naprawdę dla ciebie znaczy.

Na przykład:

Jakie emocje do niej czujesz?

Czy sprawia, że ​​czujesz się niepewnie?

Czy czujesz komfort?

Czy przypomina ci lepsze lub łatwiejsze dni?

Jakie są pierwsze myśli, które przychodzą ci na myśl, kiedy o niej myślisz?

 

Przykład zastosowania tych informacji: Jeśli ostatnio byłeś zestresowany, a twoja dziewczyna przypomina ci okres stresujący, wtedy twój stres może być po prostu odtwarzany jako przejaw byłego związku. Ona zaś może być symbolem stresu i sen o tym nawiązuje do tych dni.

 

KROK 3 – GDZIE JESTEŚ WE ŚNIE?

Następnie zastanów się, gdzie byłeś we śnie.

Na przykład:

Czy wróciłeś skądś i dokąd zmierzałeś?

Czy byłeś gdzieś w teraźniejszości?

Czy byłeś w miejscu, które zobaczyłeś w telewizji?

Czy byłeś w swoim domu?

 

Gdy już się zorientujesz, gdzie jesteś – zdecyduj, co to dla ciebie znaczy. Stare miejsca mogą być relaksujące lub stresujące, zastanów się nad tym.

Na przykład, jeśli byłeś w lesie ze swoją byłą dziewczyną, mogły temu towarzyszyć różne odczucia, przeanalizuj je.

Przykład zastosowania tej informacji: Powiedzmy, że zdecydowałeś, że twoja była dziewczyna naprawdę jest symbolem stresu z dawniejszego życia, a we śnie byłeś z nią w biurze szefa. Prawdopodobnie oznacza to, że jesteś zestresowany swoim terminem lub jakąś obecną sytuacją.

 

KROK 4 – PRZEANALIZUJ SZCZEGÓŁY SNU

Teraz pomyśl o innych rzeczach we śnie.

Na przykład:

Czy byli jeszcze inni ludzie? Jeśli tak, co oni robili, ile znaczą dla ciebie?

Czy była muzyka? Jeśli tak, co ta muzyka oznacza dla ciebie?

Czy twoja była dziewczyna zmieniła się w kogoś innego? Co ta osoba dla ciebie oznacza?

Jak się czułeś we śnie?

Jaki był twój ogólny nastrój?

 

Wszystkie te pytania pomogą ci przeanalizować twoje sny związane z byłą dziewczyną i zapewnią odpowiedzi, których szukasz.

Prawda jest taka, że ​​bardzo rzadko są to sny o miłości, częściej są one o czymkolwiek innym.

Drugą najczęstszą rzeczą jest po prostu gra fantasy. Możesz przewidywać różne scenariusze. To nie znaczy jednak, że chcesz ją odzyskać – lub nawet, że ona wraca.

Czy sen mógł być proroczy? Jest szansa, że ​​znowu ją zobaczysz i śnisz o tej chwili. Wszelkie prorocze sny są bardzo intensywne, a prorocza nie zawsze jest celem snu. Innymi słowy, sny są dość specyficzne i nie zawsze są prorocze.

Świadome śnienie przenosi sny na zupełnie nowy poziom. Zasadniczo oznacza to, że jesteś świadomy, że śnisz. Jeśli chcesz zapytać swoją byłą dziewczynę, dlaczego jest w twoich snach, spróbuj mieć z nią świadomy sen.

Spójrz na swoje życie, i zastanów się ile znaczy dla ciebie twoja była, spróbuj zrozumieć kontekst snu, a następnie zdecyduj, o czym naprawdę śnisz. Najprostsza odpowiedź jest zazwyczaj właściwa.

Sen o byłym chłopaku / dziewczynie / mężu / żonie / przyjacielu może wskazywać, że coś lub ktoś w twoim obecnym życiu wywołuje podobne emocje, które czułeś w związku z twoim byłym. Może to wskazywać, że powtarzasz ten sam stary wzór z tej relacji w obecnym, bieżącym związku. Robisz te same błędy i reagujesz w ten sam sposób. To, czego nauczyłeś się z poprzedniego związku, może wymagać zastosowania do obecnego.

Alternatywnie może się zdarzyć, że coś lub ktoś przywołał wspomnienia twojej byłej, a między wami może być coś niedokończonego. Może to być okazja, aby przeanalizować związek i uzdrowić duszę.

Być może jest to aspekt ciebie samego, który musisz zaakceptować i wyleczyć.

Sen może zostać wywołany przez jakąś istotną zmianę w bieżącym związku i wskazywać, jak daleko zaszliście dawniej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *