Znaczenie snu Były chłopak

Widziałaś byłego chłopaka we śnie? Sprawdź poniżej, co może oznaczać Twój sen.

Były chłopak

Sen o byłym chłopaku jest powszechnym snem, który dość często pojawia się, gdy znajdujesz się w zaangażowanym związku, szczególnie, gdy przechodzisz jego rozpad lub wchodzisz w nowy związek. Ważne jest zrozumienie całego kontekstu snu, zanim spróbujesz poznać jego dokładne znaczenie.

Sen o byłym chłopaku może wskazywać, że masz nadal uczucia do tej osoby. Sny o byłych kochankach są dość powszechne u tych, którzy przeszli bolesne relacje i nadal posiadają pewne uczucia.

Wielokrotny sen o byłym chłopaku nie musi oznaczać, że nadal jesteś w nim zakochana. Często twój umysł będzie odnosił się do okresu, kiedy byłeś z tą osobą. Twoim zadaniem jest w tym wypadku ponowne przeżycie uczuć i nadziei związanych z twoim byłym. Jeśli śnisz o byciu po dwudziestce i ożeniłaś się po raz pierwszy, twój umysł odtwarza to szczęśliwe przeżycie i pamięć.

Sen o byłym chłopaku może być ponadto formą działania podświadomego umysłu zapamiętywania pewnych cech, które reprezentował sobą twój były partner. Może miałaś byłego chłopaka, który akceptowany w rodzinie, podczas gdy twój obecny chłopak jest jego przeciwieństwem. Pewne cechy, których brakuje w twoim obecnym związku, mogą często pojawiać się we śnie, aby wypełnić tę pustkę. Możesz posiadać ponadto uczucia do swojego byłego, ale częściej dotyczy to innych kwestii.

Często tak jest, gdy śnisz o swojej pierwszej miłości. Zwykle zdarzenia te powodują powrót do miejsca w czasie, gdzie obowiązki dorosłości nie przeszkadzały twojej wolności. Ten sen może wskazywać, że musisz odzyskać utraconą witalność swojej młodości, która była kiedyś obecna w twoich związkach.

Czasami zobaczenie byłego we śnie wskazuje powrót złego nawyku lub pewnego problemu. Być może wcześniej byłaś w związku gdzie dochodziło do przemocy fizycznej lub psychicznej. Ważne jest, aby spróbować przeanalizować te uczucia, które posiadasz w stosunku do swojego byłego partnera, aby zapewnić sobie zdrowe relacje w przyszłości.

Czasami sen o kimś jest odpowiedzią, której nikt nie chce usłyszeć – może być i tak, że nadal tęsknisz za swoim byłym. Marzenie o powrocie byłego chłopaka może być oznaką, że nadal masz uczucia do tej osoby. To może być spełnienie marzeń, które ma miejsce z powodu długiego pragnienia powrotu do byłego.

Sen o byłym wskazuje często, że ​​tęsknisz za pewnymi aspektami swojego związku.

Jeśli chodzi o uzdrawianie umysłu i ciała, ludzie posiadają w sobie naturalne mechanizmy, które pozwalają doświadczać fizycznego i emocjonalnego bólu, ale i przezwyciężać to. Choć może ci się wydawać, że jest to niezwykle trudne, jeśli twój świadomy umysł ciągle o tym myśli, twój podświadomy umysł będzie odnosił się do tego w swoich snach.

Na przykład mógłbyś zakończyć swój związek bez faktycznego wyrażania się o swoim partnerze. Ludzie, którzy posiadają silne uczucia do kogoś, mogą mieć sen o konfrontacji z byłym i mówieniu im, co naprawdę czuli będąc  w związku. Mimo że te konfrontacje dokonywane są w świecie snów, są one terapeutyczne i pomagają poradzić sobie z wieloma lękami i uczuciami.

 

Opuszczanie związku (po rozpadzie)

Jeśli niedawno doszło do zerwania z byłym, istnieje duża szansa, że ​​odwiedzi cię w swoich snach. Sen o byłym po zerwaniu nie oznacza, że ​​macie być razem. Głównie wskazuje to, że twoja podświadomość próbuje oczyścić się z wybranych problemów. Sen o byłym może również wskazywać, że masz pewne nierozwiązane aspekty związane z byłym związkiem.

Wejście w nowy związek

Jeśli zaczniesz spotykać się z kimś nowym, istnieje duża szansa, że ​​pojawią się sny o dawnym partnerze. Mogą one wskazywać, że twoja psychika próbuje przeanalizować pozytywy i negatywy odnośnie obecnego związku.

Czy jesteście przekonani, że macie być z byłym? Ważne jest, aby pamiętać, że z jakiegoś powodu zerwałaś. Ponowne łączenie się nie rozwiązuje tych samych problemów, chyba że zmienisz źródło problemu.

Odnieść się można do różnych sytuacji analizując ten sen.

Sytuacja 1: Jesteś w zdrowej i satysfakcjonującej relacji i zaczynasz śnić o swoim byłym. – Te sny często sprawiają, że czujemy się winni, gdyż czujemy, że oszukujemy naszego partnera. Zwykle są one jednak podświadomym sposobem na pozbycie się starego bagażu lub problemów, które możesz mieć w poprzednim związku. Pomyśl o tym, jako o naturalnym sposobie leczenia swojego umysłu ze starych ran.

Sytuacja 2: Jesteś obecnie zaangażowana w związek, który nie jest dla ciebie satysfakcjonujący i sprawia, że ​​chcesz więcej od życia – Ludzie, którzy kończą małżeństwo z kimś, w kim nie są zakochani lub zakochują się, często śnią o swoich byłych. Sen ten wskazuje, że nadszedł czas, aby iść dalej.

Sytuacja 3: – Wchodzisz w nową relację, a twój ex jest wciąż dostępny w twoim umyśle. Twój umysł często próbuje przeciwstawić się tym dwóm partnerom i pozwala zidentyfikować wybrane cechy, których chcesz unikać w przyszłości.

Sen o byłym niekoniecznie oznacza, że ​​wciąż jesteś w nim zakochana. Zdarza się taka sytuacja, ale często oznacza to, że twoja podświadomość wskazuje ci pewne cechy do przeanalizowania. 

Niektóre aspekty snu mogą dostarczyć wskazówek, które pomogą ci odkryć sens Twoich obecnych relacji. Większość snów posiada symboliczny sens, a nie dosłowny. Często sny  o byłym kochanku są skierowane na uzdrowienie emocjonalnych ran i uczuć, które wciąż posiadasz w stosunku do tej osoby. Ważne jest, aby pamiętać, że sny te nie są symptomami informującymi o powrocie do byłego.

Sny o byłym chłopaku lub dziewczynie mogą być bardzo emocjonalne. Wszystkie te zdarzenia, a tym samym uczucia, które kiedyś posiadałeś dla tej osoby, mogą pojawić się nie wiadomo skąd.

 

Wyróżnić można 11 powodów snów o byłym.

1. Nadal masz uczucia dla swojego byłego.

Bez względu na to, co robisz, nadal posiadasz pewne uczucia do swojego byłego.

Najczęstszym powodem, dla którego ludzie śnią o byłym chłopaku / dziewczynie / kochanku / mężu / żonie, jest to, że nadal mają uczucia do tej osoby. Niezależnie od tego, czy jesteś tym, który zakończył związek, nie ma znaczenia, nadal możesz odczuwać uczucia do kogoś po tym, jak zostałeś oddalony. Są to też próby poradzenia sobie z tą sytuacją.

Jeśli nadal myślisz o swoim byłym od czasu do czasu, to po prostu zapraszasz byłego do snu. Tylko dlatego, że masz uczucia do swojego byłego, nie oznacza to, że nadal powinniście być razem.

2. Nigdy nie zamknąłeś do końca tego związku.

Brak zamknięcia może oznaczać, że będziesz się zastanawiać: "Co jeśli …"

Czasem czujesz się, że ​​zostałaś wykorzystana, pozostaje pustka w sercu. Brak zamknięcia w związku często może sprawić, że pomyślisz: "co by było, gdyby sprawy potoczyły się inaczej".

Brak zamknięcia danej relacji może doprowadzić do sytuacji, w której ktoś utknął w umyśle, co utrudnia podążanie naprzód. Niezależnie od tego, czy jest to sześć miesięcy, czy dziesięć lat później, emocje, których doświadczasz, są takie same. Kiedy mamy w umyśle niepewności to wciąż analizujemy te sytuacje.

3. Dużo walczysz ze swoim aktualnym partnerem

Czy pamiętasz czas, kiedy wszystko było o wiele łatwiejsze? Twój były chłopak nigdy nie wkurzał cię tak, jak obecny? Walka z obecnym chłopakiem sprawia czasem, że myślisz o tym jak było kiedyś. Złość na kogoś jest świetną wymówką, by zacząć myśleć o tym, jak wspaniałe było twoje życie dawniej.

4. Prześladowanie byłego w mediach społecznościowych

Czy kiedykolwiek prześladowałaś swojego byłego w mediach społecznościowych?

Jeśli twój były pojawi się na Twoim kanale na Facebooku, zawsze pojawia się  pokusa, aby kliknąć w profil i zobaczyć, co on robi. Pokusa, by prześladować byłego jest zawsze obecna, szczególnie jeśli odczuwamy uczucia do tej osoby. Możesz się zastanawiać, czy lepiej mu z tobą, czy bez ciebie.

Czy twój były wygląda teraz lepiej? Czy wydaje się być ulepszoną wersją samego siebie, czy jest odwrotnie? Wskazuje to na twój stosunek do sytuacji.

5. Możesz odczuwać niezadowolenie w swoim obecnym związku / miłosnej sytuacji

Jeśli jesteś obecnie samotna lub czujesz się niezadowolona z obecnego związku, twoja podświadomość będzie ukazywała ci jak wypełnić samotność z kimś lub czymś, co dawało ci komfort w przeszłości. Nawet jeśli nigdy nie wrócisz do swojego byłego, nie powstrzyma to twojej podświadomości od tworzenia potencjalnych scenariuszy.

Tak często jak jesteśmy nieszczęśliwi w naszym życiu, podświadomość pokazuje nam czas, kiedy wszystko było łatwiejsze. Ten sen może wskazywać, że musisz zacząć zmiany i myśleć pozytywniej.

6. Tęsknisz za tym szczególnym czasem w swoim życiu

Tęsknisz za tym uczuciem przygody w swoim życiu. W miarę jak starzejemy się i dojrzewamy, dostrzegamy, że życie zaczyna nas doganiać. Kiedy jesteś młody, wszystko wydaje się takie beztroskie i prostsze.

7. Tęsknisz za cechami, które posiadał twój były

Twój były miał osobowość. Nawet jeśli odeszłaś od swojego byłego, mogą istnieć pewne cechy, które on posiadał i były uznawane przez ciebie jako pozytywne. Nikt nie jest idealny.

8. Twój były ostatnio się z tobą skontaktował

Możesz być w całkowicie szczęśliwym związku z miłością swojego życia i nagle, niespodziewanie, twój były kontaktuje się z tobą. "Hej _____, chciałem wiedzieć, jak sobie radzisz … Tęsknię za tobą."

Dlaczego twój były skontaktował się z tobą? Prawdopodobnie dlatego, że czuje się samotny (lub nieszczęśliwy).

Były, który skontaktuje się z tobą, prawdopodobnie będzie pojawiał się też w twoich snach, ponieważ twój umysł będzie ścigał się z milionem pytań w rodzaju: "Czy ta osoba wciąż mnie lubi? Dlaczego się ze mną kontaktują? Już go nie kocham ?!

9. Myślisz o pracy z twoim byłym

Zastanawiasz się nad powrotem, ale prawdopodobnie nie jest to dobry pomysł.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad próbą rozwiązania problemu z byłym, o którym wiesz, że nie jest dla ciebie odpowiedni? Nawet gdy wszystkie znaki mówią NIE, ludzie podążają za ich sercem, niezależnie od tego, co mówi twój umysł.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak sobie z tym poradzić, sen pokazuje ci te niepewności. Twoja podświadomość może wysłać ci ostrzegający sen o twoim byłym, lub możesz mieć sen o spełnieniu marzeń. Jeśli wrócisz do byłego, przygotuj się na tę samą przejażdżkę kolejką górską, którą opuściłeś.

10. Zdecydowałaś się przejść do przeszłości

Przestań myśleć o przeszłości!

Często nasza podświadomość śni o rzeczach, które są całkowicie dziwaczne i nie całkiem odnoszące się do realiów w naszym życiu. Twój umysł może przywrócić stare wspomnienia z okresów w twoim życiu, kiedy sprawy były łatwiejsze i mniej stresujące.

Jeśli NAPRAWDĘ kochałaś kogoś w przeszłości, ta osoba może zostawić ślad w umyśle, który trudno usunąć. Wszystkie te wspomnienia, które posiadałaś w związku ze swoim ukochanym, zostaną przekazane do podświadomego umysłu. Czasami nasza podświadomość pokazuje nam część naszej przeszłości.

11. Widziałaś zdjęcie swojego Ex na Facebooku

Twój były właśnie pojawił się na Twoim kanale Facebook.

Zawsze sprowadza się to do Facebooka. Media społecznościowe doskonale pomagają w utrzymywaniu kontaktu z naszymi przyjaciółmi i rodziną, ale często jest to miecz obosieczny. Biorąc pod uwagę liczbę pokrewnych znajomych, znajdujących się na Facebooku może się okazać, że będziesz widziała aktualności swojego byłego.

Nawet jeśli trwale usunęłaś swojego byłego na Facebooku, nadal możesz dostrzec, że ta osoba jest oznaczona na zdjęciach przez wspólnych znajomych.

 

Jak przestać śnić o byłym? :

1. Usuń byłego mediów społecznościowych, w tym z Facebooka

Im dłużej posiadasz dostęp do byłego w swoim kanale na Facebooku, tym więcej zobaczysz nowych zdjęć. To tylko wzmocni stare wspomnienia. Jeśli chcesz przestać śnić o swoim byłym, powinnaś pozbyć się wzmianek, które będą go dotyczyły.

2. Akceptuj, że nie byłaś zadowolona

Najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić po zerwaniu z kimś, to trzymać się nadziei, że wrócicie do siebie. Ważne jest, aby zaakceptować, że związek się skończył i musisz iść dalej. Trzymanie się starej nadziei i uczuć może zaburzyć umysł. Kiedy nauczysz się akceptować swoją przeszłość, zaczniesz dostrzegać wszystko z innej perspektywy.

3. Daj sobie trochę czasu

Stare powiedzenie, że czas leczy wszystko, nie jest prawdą, ale pomaga nam zapomnieć o naszej przeszłości. Im dłużej poświęcasz się związkowi, tym mniej myślisz o tej osobie. Jeśli śnisz o byłym, postaraj się uporządkować stare sprawy i emocje.

4. Przeanalizuj i rusz dalej

Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jeśli śnisz o byłym chłopaku lub dziewczynie, jest uwikłanie się w ten sam sen. Najlepszym sposobem, aby przestać śnić o były, jest zaakceptowanie snu i przejście dalej. Nie budź się i nie rozkminiaj tematu zbyt długo.

Jeśli skupisz się zbytnio na swoim śnie, może to oznaczać powtarzające się sny o twoim byłym w przyszłości. To spowoduje wiele bólu, warto go unikać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *