Interpretacja Snów: Co Oznaczają Maliny we Śnie – Klucz do Zrozumienia Twoich Marzeń

Widziałeś maliny we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Symbolika malin

Malina jest obecna w naszej kulturze od bardzo dawna. W literaturze jest kojarzona z erotyką, namiętnością i romansem, ale również ze zdradą i obłudą. W śnie malina może mieć dwojakie znaczenie.

Dojrzała malina ma pozytywne znaczenie, oznacza bowiem dobrobyt, zdrowie, szczęście, powodzenie i miłość.

Malina nie dojrzała ma zaś negatywne znaczenie oznacza biedę, nieszczęście, chorobę, samotność.

Zrywanie malin symbolizuje osiągnięcie zamierzonego celu, zdobycie upragnionej rzeczy, a także szczęście i radość z osiągniętego sukcesu. Bardzo często symbolika ta ma odzwierciedlenie w pracy zawodowej lub na gruncie miłosnym.

Zepsute maliny są symbolem nie wykrytej choroby, przykrości, nieszczęścia i smutku jako poniesiona konsekwencja z niewykorzystanej okazji.

Częstowanie kogoś malinami oznacza, że Twoja pomoc drugiej osobie zostanie doceniona.

Dawać komuś zepsute maliny symbolizuje, że Twoje zachowanie wobec kogoś nie było w porządku, oraz że nasze działanie zostało odkryte o czym niebawem się przekonamy.

Dostawać od kogoś maliny symbolizuje niespodziewany, ale znaczny przypływ gotówki, dobrobyt materialny i finansowy.

Dostawać od kogoś zepsute maliny ktoś życzy Ci źle knuje za Twoimi plecami. Jego działanie zostanie jednak odkryte i poniesie za to karę.

Podeptane maliny są symbolem zbliżającego się nieszczęścia, choroby lub biedy. Mogą też oznaczać karę za niewywiązanie się ze swoich obowiązków lub obietnic.

Uschnięte maliny symbolizują chorobę kogoś bliskiego, bądź śmierć.

Sadzenie malin oznacza, że jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia pełni sukcesu zawodowego i osobistego. Twoje postępowanie zostanie w niedługim czasie nagrodzone.

Podlewanie malin odzwierciedla stan naszej podświadomości. Szukamy czegoś czego brakuje nam w życiu, jednak nasze pragnienia zostaną zaspokojone.

Plewienie malin wiąże się z oczyszczaniem naszego życia. Porządki jakie zaprowadziliśmy były słuszne. Najczęściej symbolizuje to odizolowanie się od ludzi toksycznych.

Kupowanie malin odzwierciedla nasze obawy związane z podejmowaniem inwestycji. Nasze obawy nie są słuszne. Inwestycje przyniosą szybki zysk i bogactwo.

Obierać maliny oznacza, że nie długo otworzysz się przed kimś. Twoja potrzeba rozmowy i zrzucenia ciężaru zostanie zaspokojona.

Robić sok z malin oznacza ciągłe dążenie do doskonałości, ale również szanse rozwoju zawodowego i awans w tym również otrzymanie premii w pracy.

Mycie malin oznacza, że w nie długim czasie zażegnasz dawny konflikt, oczyścisz się z poczucia winy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *