Znaczenie snu Zabójstwo, Morderstwo.

Widziałeś zabójstwo we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Zabijać , mordować

Sen o zabijaniu ludzi jest często oznaką wrogości do samego siebie. Oznacza, że nie lubisz w sobie niektórych cech i chciałbyś się ich pozbyć. Jednak nie jest to dla Ciebie łatwe i od dawna nie możesz sobie z tym poradzić.

Jeśli we śnie ktoś zabija Ciebie, może to być oznaką, że coś Cię dręczy i potrzebujesz pomocy drugiej osoby. Być może jest to jakaś stara sprawa z przeszłości, z którą nie umiesz się uporać. Czas najwyższy zamknąć dawne dzieje i cieszyć się teraźniejszością.

Jeśli śnisz, że to Ty kogoś zabijasz, oznacza to, że masz wiernych przyjaciół, którzy są w stanie Ci wiele wybaczyć. Prawdopodobnie masz dla nich ostatnio za mało czasu i nie poświęcasz im wystarczającej uwagi. Oni poczekają, ale nie przeciągaj tej sytuacji w nieskończoność. Każdy w końcu ma dość lekceważenia.

Widzieć siebie we śnie, jak zabijasz kilka osób po kolei oznacza, że jesteś wybuchowym człowiekiem i masz choleryczny charakter. Jak wpadniesz w furię, trudno Ci się opamiętać. Być może nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak przykry bywasz czasem dla otoczenia.

Sen o tym, że widzisz zabijanych ludzi, symbolizuje Twoją potrzebę zakończenia czegoś. Być może chodzi o związek, w którym jesteś lub o pracę, która Cię męczy. Może też dotyczyć Twoich zachowań lub nałogów, z którymi chcesz skończyć. Zrób to, bez tych obciążeń powinno być Ci łatwiej.

Sen o zabitej Ci bliskiej osobie nie jest dobrym snem. Może znaczyć, że ktoś ważny w Twoim życiu zostawi Cię lub wyjedzie. Niestety nie bardzo masz na to wpływ, to decyzja tej osoby.

Jeśli śni Ci się zabijanie ludzi podczas wojny jest to znak, że w Twoim życiu za dużo się dzieje i masz za dużo na głowie. Odpocznij, bo może na tym ucierpieć Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

Śniąca się egzekucja oznacza, że Twoje problemy, z którymi od dawna się borykasz, wkrótce się skończą. Pewnie nawet szybciej niż się spodziewasz.

Kat, który zabija ludzi jest symbolem kłamstwa w Twoim życiu. Albo sam kłamiesz, albo ktoś z bliskiego Ci otoczenia. Zapewne nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak źle wpływa to na Twoje życie.

Sen, w którym zabijasz kogoś pistoletem, symbolizuje Twój sposób radzenia sobie z problemami. Rozwiązujesz je szybko i sprawnie. Niestety nie patrzysz też czy ktoś z Twojego otoczenia na tym cierpi.

Sen, w którym zabijasz kogoś nożem, oznacza, że masz nieczyste sumienie. Zrobiłeś coś, czego żałujesz i nie wiesz, jak to naprawić. Prawdopodobnie chcesz kontynuować tą sytuację i popełnić kolejny błąd, z którego jeszcze trudniej będzie Ci wybrnąć. Taka sytuacja może nie mieć końca. Może lepiej przestać w odpowiednim momencie, nawet jeśli trudno Ci się przyznać do błędu czy też do tego, co zrobiłeś, a z czego nie jesteś dumny.

Mordować z zimną krwią, sugeruje, że masz sporo kompleksów, które utrudniają Ci życie i z którymi nie potrafisz się w żaden sposób uporać. Jest to zachowanie bezpodstawne. Za bardzo skupiasz się na nieistotnych rzeczach, takich jak wygląd czy ubiór a zapominasz, że posiadasz wiele zalet i cech charakteru, których inni mogą Ci zazdrościć.

Uciec przed zabójstwem, jest zapowiedzią jakiejś ważnej uroczystości czy wydarzenia, na których inni ludzie będą Cię słuchać i oglądać. Może to być Twoje lub czyjeś wesele, ale równie dobrze może to być jakaś konferencja biznesowa, na której będziesz miał swoje wystąpienie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *