Interpretacja Snu o Zaskroncu: Co Oznacza Śnić o Wężach?

Widziałeś zaskrońca we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Zaskroniec

Zaskroniec kojarzy się z wężem. A wąż to zwierzę tajemnicze, przebiegłe i dwulicowe. To gad, który kojarzy się z niebezpieczeństwem. W kulturze ludowej to połączenie symboli żeńskich i męskich oraz elementów pozytywnych i negatywnych. Z uwagi na to, że wąż jest zwierzęciem niebezpiecznym, może oznaczać czyhające na nas zło, fałszywe osoby wśród nas, plotki. Zaskroniec to oznaka nadchodzących zmian. Niestety nie wiemy jakie będą to zmiany czy pozytywne czy negatywne. Interpretacja snu z zaskrońcem zależy od tego w jaki sposób o nim śnimy.

Zaskroniec w domu oznacza abyśmy zachowali szczególną ostrożność kogo zapraszamy do naszego domu. Przestrzega nas przed kimś nieuczciwym, przebiegłym, dwulicowym. Ktoś z naszego bliskiego otoczenia jest nieszczery i chce nas oszukać. Widziany w domu zapowiada kłótnie, złą atmosferę oraz ingerencję osób trzecich w nasze życia.

Gdy nadepniesz na zaskrońca oznacza, że uda się pokonać wszelkie trudności.

Gdy widzisz martwego zaskrońca oznacza, żebyś uważał na plotki na swój temat. Ktoś nieprzychylny kręci się wokół Ciebie oraz Twoich znajomych. Jeśli jesteś kobietą to oznaka utraty reputacji.

Zaskroniec wylegujący się na słońcu uwaga na przeoczenia, pominięcia ważnych kwestii w pracy, niedbalstwo wykonywania swoich obowiązków. Uwaga na konsekwencje, ponieważ przełożony może nie być dla nas łaskawy.

Gadający zaskroniec oznacza, że bliska Twemu sercu osoba nie jest warta Twojej uwagi. Przyjrzyj się swojemu partnerowi/partnerce czy jest uczciwy względem Ciebie, czy nie oszukuje Cię, nie prowadzi podwójnego życia.

Ukąszenie przez zaskrońca oznacza rozczarowanie związkiem miłosnym. Zwróć uwagę na balans, równowagę w dawaniu i braniu. Przyjrzyj się czy nie dajesz zbyt wiele od siebie a w zamiast nie otrzymujesz wsparcia, poparcia czy pomocy.

Jeśli wystraszyłeś się zaskrońca uwaga na cios ze strony przyjaciela, ktoś wbije Ci przysłowiowy nóż w plecy. Nie spodziewasz się tego po swoim przyjacielu.

Syczący zaskroniec oznacza brak zdrowej komunikacji zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej. Niemożność dogadania się ze współpracownikami i przełożonym. Natomiast w strefie uczuciowej oznacza brak zdrowej atmosfery w naszym domu, zła komunikacja między partnerami, kłopot z dogadaniem się z dziećmi.

Uciekać przez zaskrońcem oznacza, że mimo poważnych kłopotów uda wyjść Ci się obronną ręką z opresji. W strefie zawodowej uda się nadgonić z obowiązkami. Natomiast w strefie miłosnej, rodzinnej, domowej uda się porozumieć mimo wcześniejszych problemów i zarzutów ze strony domowników.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *